Usługa monitoringu wizyjnego - Koszalin, Białogard

Instalowany przez naszą firmę monitoring wizyjny gwarantuje najwyższą skuteczność w zakresie ochrony nieruchomości zarówno o małej, jak i dużej powierzchni. Montowane systemy mogą zostać połączone z centrum odbiorczym współpracującej z Klientem firmy ochroniarskiej, dzięki czemu w razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości patrol interwencyjny niezwłocznie podejmie niezbędne czynności. Usługa monitoringu wizyjnego obecnie należy do najchętniej wybieranych w zakresie zabezpieczenia mienia firmowego, jak i osiedli oraz innych obiektów.

Obserwuj teren swojej nieruchomości

Firma PHU ANDRZEJ dostarcza rozwiązania umożliwiające stałe śledzenie przebiegu sytuacji na terenie przylegającym do nieruchomości, na podwórzu znajdującym się w obrębie ogrodzenia, jak i wewnątrz budynków. Usługi monitoringu wizyjnego pozwalają zaoszczędzić na współpracy z firmą ochroniarską – dzięki nim można zrezygnować ze stałej fizycznej obecności ochrony.

Rozwiązania, jakie stosuje się przy monitoringu wizyjnym, pozwalają nie tylko „na żywo” śledzić wszystkie wydarzenia z kamer, ale i zapisują je na rejestratorze lub na zewnętrznym serwerze. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych monterów masz natomiast pewność, że kamery i wszystkie inne elementy zostaną założone tak, by rejestrować wydarzenia z jak największej powierzchni monitorowanego obszaru. Doradzamy też najlepsze systemy, dostosowane do oczekiwań konkretnych Klientów.

Masz pytania dotyczące usługi monitoringu wizyjnego? Szukasz w Koszalinie, Kołobrzegu lub w Białogardzie specjalistów od takich rozwiązań? Zgłoś się do nas!